Cilësia më e lartë për Klientët e LR-së

Çmime tërheqëse janë akoma një kriter i rëndësishëm kur merr një vendim për të blerë. Megjithatë cilësia e produktit të blerë është më e rëndësishme për klientin. Ç’është më e rëndësishmja, rekomandimet personale dhe këshillat individuale janë të një niveli shumë të lartë. Si një klient i LR-së, ju mund të përfitoni shumë e më shumë!

Avantazhe domethënëse për klientët e LR-së

Produkte me cilësi të lartë

Pavarësi nga orët e gjata në dyqane dhe biznes

Mbështetje dhe këshilla të një cilësie të lartë

Nqs do dëshiroje edhe ti të përfitoje nga këto avantazhe, mos nguroni dhe zgjidhni midis produkteve te LR Shqiperi.

Zgjidhni produktet e LR nga kategorite me poshte

Aloe Vera

 • Aloe Vera Baby Krem Mbrojtes nga Acarimet

  10.99
  Add to cart
 • Aloe Vera Baby Krem per Fytyren

  10.99
  Add to cart
 • Aloe Vera Baby Krem per Pastrim

  10.99
  Add to cart
 • Aloe Vera Baby Locion Trajtues

  10.99
  Add to cart

Aroma

 • Affair Luxe After Shave

  16.99
  Add to cart
 • Affair Luxe Arome per Femra

  26.99
  Add to cart
 • Affair Luxe Arome per Meshkuj

  26.99
  Add to cart
 • Affair Luxe Locion per Trupin

  16.99
  Add to cart

Koncepte Ushqimore

 • Aloe Vera me mjalte

  32.90
  Add to cart
 • Aloe Vera Xhel me Pjeshke

  36.50
  Add to cart
 • Cistus Incanus Caj

  17.99
  Add to cart
 • Cistus Incanus Kapsula

  41.99
  Add to cart

Kujdesi ndaj Lekures

 • Aloe Vera Baby Krem per Pastrim

  10.99
  Add to cart
 • Aloe Vera Baby Shkume per Dush per Bebe

  10.99
  Add to cart
 • Aloe Vera Krem Anti-Rrudhe me Faktor mbrojtes SPF 20

  21.99
  Add to cart
 • Aloe Vera Krem Dite

  21.99
  Add to cart

Make Up

 • Activating Serum per Qerpike

  37.99
  Add to cart
 • Artistic Quattro Eyeshadow – Kuti Katershe per Grim

  37.99
  Select options
 • Base Coat

  6.99
  Add to cart
 • BB Cream Colours

  15.99
  Select options

Trajtim

 • Ulje!

  Affair Luxe Set 1

  40.98 38.99
  Add to cart
 • Affair Luxe Shampo per Floket dhe Trupin

  13.99
  Add to cart
 • Aloe Vera Dermalntense

  32.99
  Add to cart
 • Aloe Vera Koncentrat

  15.99
  Add to cart

Markat tona

Faqja eshte ne shitje

Ju njoftojme se ky website eshte ne shitje. Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne 00355685827445