Aloe Vera Spraj Aktiv Kunder Diellit SPF 30

21.99

Spraj Mbrojtes ndaj djellit qe aplikohet lehte dhe thithet shpejt nga lekura

Perpara perdorimit tundeni mire dhe mos e aplikoni direkt ne fytyre.

Aplikojeni me sasi te konsiderueshme perpara banjos se diellit dhe perhapeni me dore.
125ml

Sasia

Spraj Mbrojtes ndaj djellit qe aplikohet lehte dhe thithet shpejt nga lekura

Perpara perdorimit tundeni mire dhe mos e aplikoni direkt ne fytyre.

Aplikojeni me sasi te konsiderueshme perpara banjos se diellit dhe perhapeni me dore.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Spraj Aktiv Kunder Diellit SPF 30”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 23010 Kategorite: ,