Aloe Vera Xhel FREEDOM

40.90

Aloe Vera Xhel Freedom

  • Me kolagjen, sulfat kondroiin dhe sulfat glucozamine.
  • Me vitamine C per mbeshtetjen e formimit te kolagjenit dhe funksionimin normal te kerceve.

E vertetuar shkencerisht nga EFSA* :

Me vitamine C per mbeshtetjen e formimit te kolagjenit dhe per funksionimin e rregullt te nyjeve.

Sasia

Shijoni lirine tuaj pa kufizime ! Kjo deshire eshte e vlefshme per cdo person pavaresisht nga mosha. Xheli i pijshem Aloe Vera Drinking Gel Freedom me elemnete ushqyese per nujet, eshte perkrahesi me i mire.

Suplementi idel : Kapsula FREEDOM PLUS.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Xhel FREEDOM”

SKU: 80850 Kategoria: