Guido Maria Xhel per Dush

18.99

Guido Maria Xhel per Dush

Sasia

Njesoj si aroma per femra dhe aroma per meshkuj mban nenshkrimin e stilistit: Elegante, cilesi e larte dhe autentike. Nje perberje unike dhe e sofistikuar. Notat mashkullore e te fresketa te bergamot, piperit dhe lekures i japin aromes nota sharmante dhe te papermbajtshme. Dalengadale kombinimi djeges dhe i fresket shpalos ne lekure aspektet emocionuese te esences.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Guido Maria Xhel per Dush”

SKU: 30222 Kategorite: , ,