Krem kunder diellit LR Sun Care SPF 50

26.90

Krem kunder diellit LR Sun Care SPF 50

Mbrojtje per lekuren e nxire nga dielli.

  • Efekt i lehte freskues, i cili qeteson lekuren.
  • Perhapet lehte dhe perthithet ¬†shpejt nga lekura
Sasia

Krem kunder diellit LR Sun Care SPF 50
Efikasiteti i larte UVA/UVB me fuqine mbrojtese te Aloe Veres.
Per lekure te ndjeshme ndaj diellit.
Ideale per femije: pa kimikate.
40% Aloe Vera.
Perhapni kremin perpara se te ekspozoheni ne diell.
75 ml

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Krem kunder diellit LR Sun Care SPF 50”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.