VitaAKTIV

21.99

Perkujdesje e sigurte me vitamina !

  • Pakete e perbere nga lloje te ndryshme frutash dhe zarzavatesh natyrale
  • 100% mbulim i dozes ditore me vitamine* me nje luge embelsire (5ml) ne dite
  • Pa kimikate dhe koncentrat
  • Shijohet me kos, vafer te fresket ose kek
Sasia

Vitaminat jane nje mrekulli e vertete. Keshtu per shembull:

Vitamina D dhe B6 mbeshtesin sistemin imunitar, Vitamina B12 ndarjen e qelizave, Vitamina B1 shendetin e zemres.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “VitaAKTIV”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 80510 Kategorite: ,