Volume & Curl Mascara Colours

12.99

Volume & Curl Mascara Colours

  • Ofron nje volum fantastik
  • Gjalleron qerpike dhe i ben ata me te dendur
  • Permban perberesit aktiv Procapil
  • Ushqen dhe forcon qerpiket
  • Rekomandohet per sy te ndjeshem dhe per te gjithe ata qe perdorin lehte

10 ml

Pastro

Volume & Curl Mascara Colours

  • Ofron nje volum fantastik
  • Gjalleron qerpike dhe i ben ata me te dendur
  • Permban perberesit aktiv Procapil
  • Ushqen dhe forcon qerpiket
  • Rekomandohet per sy te ndjeshem dhe per te gjithe ata qe perdorin lehte

10 ml

Ngjyra

1- Absolute Black, 2- Dark Brown, 3- Night Blue

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Volume & Curl Mascara Colours”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: N/A Kategorite: , Tag: