Zeitgard Krem Dite

31.99

  • Permbajtje e pasur me mendafsh.
  • Kujdeset per lekuren tuaj gjate gjithe dites
  • Me Nanogold dhe proteina mendafshi si mbrojtese ndaj rrezeve UVA dhe plakjes se parakohshme.
  • Me perberes te vecante komplekse Aglycal, peptide TIMP dhe Uvinul A plus

50 ml

Sasia

ZEITGARD Care System

Mbeshtetje e kujdesit ndaj fytyres ne menyre efektive dhe te qendrueshme.
Krahas dy hapave te pare te ZEITGARD, sistemi i kujdesit synon ushqyerjen dhe qendrushmerine e pamjes.
Pavaresisht moshes apo gjinise – mos e lini bukurine tuaj ne dore te fatit!

Kujdes i pasur kunder plakjes se parakohshme te lekures
Kujdesi me cilesi te larte eshte nje kombinim ekskluziv i arit dhe proteinave te mendafshit. Nanogold-i krijon nje mbrojtje te perkryer ndaj rrezeve UVA, ndersa mendafshi ndihmon ne vetendertimin e kolagjenit te lekures dhe ne kete menyre ne rigjenerimin e lekures.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Zeitgard Krem Dite”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 28182 Kategorite: , , , Tags: ,