Zeitgard Krem Nate

36.99

  • Krem luksoz
  • Kujdeset dhe rigjeneron lekuren gjate nates
  • Me nanogold dhe proteina mendafshi si mbrojtese ndaj rrezeve UVA dhe plakjes se parakohshme te lekures
  • Me peptide TIMP dhe perberes anti-aging SYN-COLL per parandalimin e demtimin te lekures nga dritat.

50 ml

Sasia

ZEITGARD Care System

Mbeshtetje e kujdesit ndaj fytyres ne menyre efektive dhe te qendrueshme.
Krahas dy hapave te pare te ZEITGARD, sistemi i kujdesit synon ushqyerjen dhe qendrushmerine e pamjes.
Pavaresisht moshes apo gjinise – mos e lini bukurine tuaj ne dore te fatit!

Kujdes i pasur kunder plakjes se parakohshme te lekures
Kujdesi me cilesi te larte eshte nje kombinim ekskluziv i arit dhe proteinave te mendafshit. Nanogold-i krijon nje mbrojtje te perkryer ndaj rrezeve UVA, ndersa mendafshi ndihmon ne vetendertimin e kolagjenit te lekures dhe ne kete menyre ne rigjenerimin e lekures.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Zeitgard Krem Nate”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 28183 Kategorite: , , , Tags: ,