Ulje!  
 

Zeitgard Set Zeitgard 2 dhe Serum

325.98 269.99

  • Zeitgard 2
  • Serum per syte
Sasia

ZEITGARD Anti-Age System

Sistemi ekskluziv Anti-Age zbut rrudhat dhe ofron nje pamje rinore.

  • 95% e te testuarve shikojne nje permiresim fale perdorimit te pajisjes se pstrimit ZEITGARD 2.
  • Mbi 90% e te testuarve ndiejne permiresim te hidratimit te lekures.
  • 90% e te testuarve deshmojne permiresim te elasticitetit te lekures.
  • Mbi 80% e te testuarve deshmojne rezultate te menjehershme.
  • Mbi 75% e te testuarve deshmojne se zona e syve merr nje pamje me rinore.

Reduktimi dukshem i rrudhave

Perdorimi i rregullt i pajisjes se pastrimit Zeitgard 2 redukton dukshem rrudhat. 80% e perdoruesve deshmojne per efektet e menjehershme dhe te dukshme!
Ne kombinim me produkte anti-age te pershtatura ne menyre specifike per nevoja te ndryshme, te tilla si Krem-Xhel Hidratues apo Krem-Xhel Konturues, rrudhat e lekures mund te trajtohen direkt dhe ne menyre specifike.
Termike dhe e nxehte/Metodologjia e pajisjeve Zeitgard 2 transporton perberesit aktive anti-age ne menyre efektive ne shtresat e lekures dhe i shperndan ne menyre optimale. Ne kete menyre perberesit veprojne ne menyre efektive.
Per nje fytyre qe duket me e re, me e bukur dhe terheqese per vite me rradhe.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Zeitgard Set Zeitgard 2 dhe Serum”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 71012 Kategorite: , , , Tags: ,