Affair Luxe Arome per Meshkuj

26.99

Per Meshkuj: maskilitet ekspresiv- nje kompozim energjik i mentes, livandos, qelibarit dhe fasules Tonka.

Sasia

Per Meshkuj: maskilitet ekspresiv- nje kompozim energjik i mentes, livandos, qelibarit dhe fasules Tonka.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Affair Luxe Arome per Meshkuj”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 30270 Kategorite: ,