Affair Luxe Locion per Trupin

16.99

Locion Per Trupin
• Locion Seductive, ushqyes trupi
• Me aromë e grave elegante
• Për femra të guximshme dhe të përcaktuara me pushtet
• Thith shpejt dhe ushqen lëkurën përkulshëm
• Të përshtatshme për Parfumin Affair Luxe për Femra

Sasia

Më shumë se një locion trupi, një përvojë!
Tani do të jetë i qetë pak me terheqes !  Affair Luxe Body Lotion, të ngjashëm me parfum të hollë, mban jo vetëm lëkurën tuaj, por ju merr në një botë mahnitëse te aromave – Ne momentin e pare.
I veshur nga koka deri te këmbët në Affair Luxe – ndjeni ndjesi shpimi gjilpërash dhe aromen joshese, aromë e freesias, ngjyrë e bardhë, gardenias dhe patchouli direkt në lëkurën tuaj. Butësisht, locioni i trupit ngjitet në lëkurën tuaj dhe është shumë i pasur dhe ushqyes. Cilësi e butë që thith shpejt. Ajo që mbetet është një lëkurë delikate dhe një aromë tërheqëse.
Ata që e duan parfum, do të bie në dashuri me locion trupi!

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Affair Luxe Locion per Trupin”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 30262 Kategorite: ,