Ulje!  
 

Affair Luxe per Femra Set Aromatik

43.98 39.99

Sasia

Seti permban Parfum dhe Locion Trupi
• Jep joshje te pastër dhe feminitet
• Eau de Parfum:  Aromë elegante, përzierje e freesia, lule portokalli, gardeni
• Locion Trupi: Kujdes i bute me aromë Affair Luxe
• Për gratë guximshme dhe të përcaktuara me pushtet
• Affair Luxe për Gratë Eau de Parfum, 50 ml
• Affair Luxe për Gratë Locion Trupi, 200ml

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Affair Luxe per Femra Set Aromatik”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 30264 Kategorite: ,