Aloe Vera Baby Krem Mbrojtes nga Acarimet

10.99

Aloe Vera Baby eshte zhvilluar per te trajtuar dhe mbrojtur ne menyre perfekte lekuren e ndjeshme te femijeve. Perberja e bute me perqindje te larte Aloe Vera dhe ekstrakti Bio -Calendula, mbron dhe rigjeneron jo vetem lekuren e femijeve por edhe ate te te rriturve!

  • Parandalon acarimet dhe kujdeset efektivisht per lekuren delikate te femijeve

100 ml

Sasia

Aloe Vera Baby eshte zhvilluar per te trajtuar dhe mbrojtur ne menyre perfekte lekuren e ndjeshme te femijeve. Perberja e bute me perqindje te larte Aloe Vera dhe ekstrakti Bio -Calendula, mbron dhe rigjeneron jo vetem lekuren e femijeve por edhe ate te te rriturve!

  • Parandalon acarimet dhe kujdeset efektivisht per lekuren delikate te femijeve

100 ml

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Baby Krem Mbrojtes nga Acarimet”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 20212 Kategoria: Tag: