Aloe Vera Dermalntense

32.99

Aloe Vera Krem DermaIntense

Risi e kremit per lekurat qe kane pretendime.
Komplekset aktive B12 nga perberesit natyrale te Aloe Veres te cilet Trajtojne Lekuren e thate dhe qetesojne lekuren e acaruar.
Vendosni sasi te mjaftueshme ne lekuren e paster dhe aplikojeni disa here cdo dite. Pa arome

50ml

Sasia

Aloe Vera Dermalntense

me kompleks aktiv VItaminash B12- Ekskluzivisht nga LR

Dermaintense eshte nje zgjedhje novatore per lekuren delikate. Ajo eshte e pershtatshme per zonat e ndjeshme te lekures, si fytyra, qafa, berrylat dhe gjunjet.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Dermalntense”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 20006 Kategorite: , , Tag: