Aloe Vera Krem Anti-Rrudhe me Faktor mbrojtes SPF 20

21.99

Ju ofron mbrojtje perpara banjos se diellit dhe pajis me mbrojtjen e nevojshme pjeset e ndjeshme te lekures.

  • Per fytyren, dekoltene dhe qafen
  • 40% Aloe Vera, Si zevendesues i kremit te dites

Aplikojeni me patjeter perpara banjos se diellit

50ml

Sasia

Ju ofron mbrojtje perpara banjos se diellit dhe pajis me mbrojtjen e nevojshme pjeset e ndjeshme te lekures.

  • Per fytyren, dekoltene dhe qafen
  • 40% Aloe Vera, Si zevendesues i kremit te dites

Aplikojeni me patjeter perpara banjos se diellit

 

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Krem Anti-Rrudhe me Faktor mbrojtes SPF 20”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 23011 Kategorite: ,