Aloe Vera Krem Dite

21.99

Krem me efekt hidratues me arome te bute dhe komponente trajtues. Trajtuesi ditor per lekuren e cila ka nevoje per hidratim dhe rigjallerim.

  • Esenca nga kivi freskon lekuren dhe permban Vitamine C.
  • Ofron hidratim.
  • Siguron lekure te bukur, te shndritshme dhe te bute gjate gjithe dites.
  • Ideal si fiksues Make Up-i

Perhapeni kremin ne mengjes ne fytyre te paster.

Sasia

Krem me efekt hidratues me arome te bute dhe komponente trajtues. Trajtuesi ditor per lekuren e cila ka nevoje per hidratim dhe rigjallerim.

  • Esenca nga kivi freskon lekuren dhe permban Vitamine C.
  • Ofron hidratim.
  • Siguron lekure te bukur, te shndritshme dhe te bute gjate gjithe dites.
  • Ideal si fiksues Make Up-i

Perhapeni kremin ne mengjes ne fytyre te paster.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Krem Dite”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.