Aloe Vera Krem me propolis

19.99

Aloe Vera Krem Me Propolis

  • Perberje delikate
  • Kombinon Propolin, mjaltin nga hojet e bleteve dhe hidratuesin Aloe Vera, per nje krem te pasur i cili perkujdeset per lekuren e thate.
  • Perqindje shume te larte Aloe Vera
  • Formula te permiresuara

100 ml

Sasia

Perberje delikate
Kombinon Propolin, mjaltin nga hojet e bleteve dhe hidratuesin Aloe Vera, per nje krem te pasur i cili perkujdeset per lekuren e thate.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Krem me propolis”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 20002 Kategorite: , , , Tag: