Aloe Vera Krem Nate

21.99

Kompleksi i bute dhe aroma lehtesuese krijojne nje harmoni te persosur per rigjenerimin intensiv te lekures gjate nates.

  • Ekstraktet biologjike nga kokrra dhe vaji i ullirit rigjallerojne dhe hidratojne lekuren.
  • Trajtuesi i lekures gjate dite

50ml

Sasia

Kompleksi i bute dhe aroma lehtesuese krijojne nje harmoni te persosur per rigjenerimin intensiv te lekures gjate nates.

  • Ekstraktet biologjike nga kokrra dhe vaji i ullirit rigjallerojne dhe hidratojne lekuren.
  • Trajtuesi i lekures gjate dite

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Krem Nate”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.