Aloe Vera Locion per Nxirje

16.99

Nxirje e bukur dhe terheqese gjate gjithe vitit!

Aloe Vera Locion per Nxirje
Nxin lekuren intensivisht dhe ne vazhdimesi.

  • Aloe Vera Hidraton
  • Vaji i bajames kujdeset per lekuren
  • Per fytyren dhe trupin
  • Nuk permban faktore mbrojtes kundra diellit.

Perhapeni me kujdes ne lekure te paster
200 ml

Sasia

Nxirje e bukur dhe terheqese gjate gjithe vitit!

Aloe Vera Locion per Nxirje
Nxin lekuren intensivisht dhe ne vazhdimesi.

  • Aloe Vera Hidraton
  • Vaji i bajames kujdeset per lekuren
  • Per fytyren dhe trupin
  • Nuk permban faktore mbrojtes kundra diellit.

Perhapeni me kujdes ne lekure te paster
200 ml

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Locion per Nxirje”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 3687 Kategoria: Tag: