Aloe Vera Locion Perpara Solarit

15.99

Aloe Vera Locion Perpara Solarit
Nxirje e bukur dhe terheqese gjate gjithe vitit!

Siguron nxirje te shpejte dhe pergatit lekuren per banjo dielli.

  • Nepermjet kompleksit efektiv mbeshtetet krijimin e melanines
  • Nuk permban faktore mbrojtes kunder diellit

Aplikojeni perpara Solarit
150 ml

Sasia

Aloe Vera Locion Perpara Solarit
Nxirje e bukur dhe terheqese gjate gjithe vitit!

Siguron nxirje te shpejte dhe pergatit lekuren per banjo dielli.

  • Nepermjet kompleksit efektiv mbeshtetet krijimin e melanines
  • Nuk permban faktore mbrojtes kunder diellit

Aplikojeni perpara Solarit
150 ml

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Locion Perpara Solarit”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 23000 Kategoria: Tag: