Aloe Vera me mjalte

32.90

Aloe Vera Xhel me Mjalte

Nje alternative shume e shijshme me aromen e frutave tropikale.

  • Arome natyrale pjeshke.
  • 92% Aloe Vera
  • I Certifikuar nga instituti i Fresenius dhe IASC.
Sasia

Produkti i pare i Aloe Veres nga LR-ja si edhe produkti me i suksesshem i te gjitha koherave. Aloe Vera Xhel me Mjale eshte pija tradicionale ne formen e saj me te paster.

Weight 1 kg

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera me mjalte”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.