Aloe Vera MSM Body Gel

25.99

Xhel i bute i cili thithet menjehere.

Me ekstrakte shelgu dhe rrush Frengu

Aplikoni xhel te mjaftueshem ne zonat e lenduara.

200 ml

Sasia

Xhel i bute i cili thithet menjehere.

Me ekstrakte shelgu dhe rrush Frengu

Aplikoni xhel te mjaftueshem ne zonat e lenduara.

200 ml

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera MSM Body Gel”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 20004 Kategorite: , , Tag: