Aloe Vera Qumesht Pastrues

13.99

Pastron dhe trajton efektivisht lekuren pa e thare ate.

  • Ekstraktet nga Jasemina qetesojne lekuren e ndjeshme.
  • E pershtatshme per lekuren e thate dhe te ndjeshme.
  • Per nje pastrim fytyre te lehte dhe intensiv
  • Hidratues perfekt. Ruan ekuilibrin dhe lageshtine natyrale te lekures.

Perhapeni ate cdo dite ne fytyre te lagur, ne qafe dhe dekolte duke perjashtuar zonen e syve. Shperlajeni me uje te vaket.

200 ml

Sasia

Pastron dhe trajton efektivisht lekuren pa e thare ate.

  • Ekstraktet nga Jasemina qetesojne lekuren e ndjeshme.
  • E pershtatshme per lekuren e thate dhe te ndjeshme.
  • Per nje pastrim fytyre te lehte dhe intensiv
  • Hidratues perfekt. Ruan ekuilibrin dhe lageshtine natyrale te lekures.

Perhapeni ate cdo dite ne fytyre te lagur, ne qafe dhe dekolte duke perjashtuar zonen e syve. Shperlajeni me uje te vaket

 

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Qumesht Pastrues”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 20010 Kategorite: , , , Tag: