Aloe Vera Spraj Emergjence

23.99

Aloe Vera Spraj Emergjence

Kombinim i fuqishem i Aloe Veres me 12 esenca te provuara bimore.

  • Vepron si shtrese mbrojtese per lekuren, qetesuese dhe freskuese.
  • Vetem sperkateni mbi lekure.

500ml

Sasia

Bima e mrekullueshme e Aloe Vera dhe dymbedhjete ekstraktet bimore

  • Ekstrakte bimore te zgjedhura sic jane Calendula, Yarrow, ekstrakt Kamomili, Sherebeli.
  • Hidraton menjehere Lekuren.
  • Rekomandohet per lekure te acaruar.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Spraj Emergjence”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 20000 Kategoria: Tag: