Aloe Vera Xhel me Pjeshke

36.50

Aloe Vera Xhel me Pjeshke
Nje alternative shume e shijshme me aromen e frutave tropikale.

  • Arome natyrale pjeshke.
  • 92% Aloe Vera
  • I Certifikuar nga Instituti Fresenius dhe IASC
Sasia

E lehte dhe e shendetshme pa sheqer te shtuar.

Shije e lehte frutash pa sheqer te shtuar dhe me 98% permbajtje Aloe Vera e Paster. Keshtu prezantohet Aloe Vera me shije Pjeshke nga LR-ja.

Weight 1 kg

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Xhel me Pjeshke”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 80750 Kategorite: ,