Artistic Quattro Eyeshadow – Kuti Katershe per Grim

37.99

  • Kombinim perfekt nuancash per kombinime te shumta ngjyrash
  • Grim per syte ne kater shumellojshmeri ngjyrash
  • Ne ngjyra lozonjare satine, te cilat sigurojne nje shkelqim te theksuar
  • Me sinteze profesionale speciale te mendafshte dhe me ngjyra te pasura per nje aplikim te thjeshte
  • Me efekt Wet & Dry: Perdoren ne lekure te thate dhe me lageshti.

4 x 0.5 g
Zgjidhni ngjyren tuaj

Pastro

Momente te Cmuara me kombinime Ngjyrash

Artistic Quattro Eyeshadow – Kuti Katershe per Grim

Seti

1- Night Rock, 2- Velvet Vintage, 3- Secret Dawn, 4- Delighted Nude, 5- Sublime Marine

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Artistic Quattro Eyeshadow – Kuti Katershe per Grim”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: N/A Kategorite: , Tag: