Base Coat

6.99

  • Zbut siperfaqen e thonjve dhe i pergatit per lyerjen me manikyr
  • Mbrojtje kunder mbetjeve
  • Zgjat jetegjatesine e manikyrit

5.5 ml

Sasia
  • Zbut siperfaqen e thonjve dhe i pergatit per lyerjen me manikyr
  • Mbrojtje kunder mbetjeve
  • Zgjat jetegjatesine e manikyrit

5.5 ml

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Base Coat”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 10404 Kategorite: , Tag: