Beautyqueen Locion Aromatik per Trupin

16.99

Bota juaj, stili juaj

Me look-un tuaj dhe keto aroma, ju do te pushoni boten. Duhet t’i keni ne cante tuaj. Nje perzierje e mandarines se fresket, trendafilit romantik, jaseminit joshes dhe myshkut.

Locion aromatik per trupin 200 ml

Sasia

Bota juaj, stili juaj

Me look-un tuaj dhe keto aroma, ju do te pushoni boten. Duhet t’i keni ne cante tuaj. Nje perzierje e mandarines se fresket, trendafilit romantik, jaseminit joshes dhe myshkut.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Beautyqueen Locion Aromatik per Trupin”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 3326 Kategorite: , Tag: