Ulje!  
 

Beautyqueen Set Aromatik

43.98 38.99

Bota juaj, stili juaj

Me look-un tuaj dhe keto aroma, ju do te pushoni boten. Duhet t’i keni ne cante tuaj. Nje perzierje e mandarines se fresket, trendafilit romantik, jaseminit joshes dhe myshkut.

Kurseni me setin

Arome dhe locion per Trupin

Sasia

Bota juaj, stili juaj

Me look-un tuaj dhe keto aroma, ju do te pushoni boten. Duhet t’i keni ne cante tuaj. Nje perzierje e mandarines se fresket, trendafilit romantik, jaseminit joshes dhe myshkut.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Beautyqueen Set Aromatik”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 3319 Kategorite: , Tags: ,