Cistus Incanus Caj

17.99

Caj bimor me Cistus Incanus dhe mente.

Udhezime per perdorim: Lereni te tretet per 8-10 minuta dhe kllojeni para se ta pini.

250g

Sasia

Produkte natyrale

  • 95% gjethe Cistus Incanus
  • 5% gjethe te fresketa menteje
  • 100% ¬†elemente natyrale, pa arome

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Cistus Incanus Caj”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 80404 Kategorite: ,