Cistus Incanus Kapsula

41.99

Permban 71% ekstrakt te lules Cistus Incanus

Doza e rekomanduar: 2×1 kapsula ne dite

Sasia

Forcon sistemin imunitar

  • Me zink dhe vitamine C
  • Kapsule me mbulese te plote natyrale

 

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Cistus Incanus Kapsula”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 80325 Kategorite: ,