Cream Make-Up Colours

15.99

E perkryer per lekuren

  • Make-Up kremoz i bute me mbulim te larte
  • Ofron nje rezultat matt lekures dhe e mbulon ate per 12 ore
  • Rrit lageshtine e lekures
  • Mikropigmentet reflektues qetesojne rrudhat

30 ml

Pastro

E perkryer per lekuren

  • Make-Up kremoz i bute me mbulim te larte
  • Ofron nje rezultat matt lekures dhe e mbulon ate per 12 ore
  • Rrit lageshtine e lekures
  • Mikropigmentet reflektues qetesojne rrudhat

30 ml

Ngjyra

1- Light Sand, 2- Medium Sand, 3- Light Caramel, 4- Medium Caramel, 5- Dark Sand, 6- Dark Caramel

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Cream Make-Up Colours”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: N/A Kategorite: , Tag: