Ulje!  
 

Cristina Ferreira Set Aromatik

78.97 71.99

E parezistueshme: Me prane Cristina Ferreira-s

Cristina Ferreira ka qene prej shume kohesh nje personazh televiziv shume i dashur ne Portugali. Si nje artiste dhe prezantuese ajo frymezon dhe mahnit cdo dite fansat e saj me sjelljen e saj natyrale. Nje dhurate shume private per fansat e saj eshte aroma e saj e pare MEU- “e Imja”. Nje perzierje fine me bergamot pak te embla dhe me shije frutash, trendafili, vanilje te ngrohte dhe patchouli joshes – nje arome imponuese, e papermbajtshme me nota personale nga Cristina Ferreira

Kurseni me setin

Sasia

E parezistueshme: Me prane Cristina Ferreira-s

Cristina Ferreira ka qene prej shume kohesh nje personazh televiziv shume i dashur ne Portugali. Si nje artiste dhe prezantuese ajo frymezon dhe mahnit cdo dite fansat e saj me sjelljen e saj natyrale. Nje dhurate shume private per fansat e saj eshte aroma e saj e pare MEU- “e Imja”. Nje perzierje fine me bergamot pak te embla dhe me shije frutash, trendafili, vanilje te ngrohte dhe patchouli joshes – nje arome imponuese, e papermbajtshme me nota personale nga Cristina Ferreira

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Cristina Ferreira Set Aromatik”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 30126 Kategorite: , Tags: , ,