Karolina Kurkova Krem per Dush

18.99

E lehte, e paster dhe me Energji frymezuese

Ashtu si dielli perkdhel Topmodelen, aroma e saj krijon nje Aura frymezuese dhe energji gjalleruese. Freskia e jeshiles takon piperin, trendafilin, butesine e vaniljes dhe kashmirit. Esenca: nje arome e bute florale, qe te frymezon si rrezet e para te diellit.

Krem per Dush

200 ml

Sasia

Aroma e dyte e Karolina Kurkova luan me tiparet e shumellojshme te personalitetit te saj. Ashtu si dielli perkedhel Topmodelen, aroma e saj krijon nje Aura frymezuese dhe energji gjalleruese. Freskia e jeshiles takon piperin, trendafilin, butesine e vaniljes dhe kashmirit. Esenca: nje arome e bute florale, qe te frymezon si rrezet e para te diellit.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Karolina Kurkova Krem per Dush”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 30102 Kategorite: , Tag: