Krem Dite Zeitgard

36.99

Kujdes luksoz per nje lekure te maturuar dhe me kerkesa te larta.

  • Krem dite i pasur.
  • Redukton rrudhat dhe ndihmon ne forcimin e lekures.
  • Perberesit anti-aging Detoxiquin parandalon plakjen e parakohshme te lekures dhe nxit rigjenerimin e qelizave.
  • Perberesi inovativ hexapeptid mbron lekuren nga radikalet e lira.

50 ml

Sasia

Ky kujdes luksoz eshte modern, me perberes me baze diamanti me veti freskuese dhe me perberes efektive anti-aging, te cilet ndihmojne ne forcimin dhe mbrojtjen e lekures ne menyre efektive kunder faktoreve te jashtem.

Weight 0.05 kg

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Krem Dite Zeitgard”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 28303 Kategorite: ,