Krem per Floket Moisture Plus

10.99

Moisture Plus – per hidratim intensiv

  • Per me shume hidratim dhe shkelqim
  • Substanca aktive te zgjedhura dhe ekstrakte natyrale nga 3 lloje algash deti
  • Hidratim intensiv per floke ekstrmisht te thate

200 ml

Sasia

Moisture Plus – per hidratim intensiv

  • Per me shume hidratim dhe shkelqim
  • Substanca aktive te zgjedhura dhe ekstrakte natyrale nga 3 lloje algash deti
  • Hidratim intensiv per floke ekstrmisht te thate

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Krem per Floket Moisture Plus”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 26001 Kategorite: , Tag: