Kure Colour Shine

15.99

Per floke te lyer

  • Per me shume shkelqim dhe ndricim.
  • Me Acal – Berry natyral

Kure 150 ml

Sasia

Per floke te lyer

  • Per me shume shkelqim dhe ndricim.
  • Me Acal – Berry natyral

Kure 150 ml

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Kure Colour Shine”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 26009 Kategorite: , Tag: