MEU Locion per Trupin

21.99

E parezistueshme: Me prane Cristina Ferreira-s

Cristina Ferreira ka qene prej shume kohesh nje personazh televiziv shume i dashur ne Portugali. Si nje artiste dhe prezantuese ajo frymezon dhe mahnit cdo dite fansat e saj me sjelljen e saj natyrale. Nje dhurate shume private per fansat e saj eshte aroma e saj e pare MEU- “e Imja”. Nje perzierje fine me bergamot pak te embla dhe me shije frutash, trendafili, vanilje te ngrohte dhe patchouli joshes – nje arome imponuese, e papermbajtshme me nota personale nga Cristina Ferreira

Locion per trupin 200 ml

Sasia

E parezistueshme: Me prane Cristina Ferreira-s

Cristina Ferreira ka qene prej shume kohesh nje personazh televiziv shume i dashur ne Portugali. Si nje artiste dhe prezantuese ajo frymezon dhe mahnit cdo dite fansat e saj me sjelljen e saj natyrale. Nje dhurate shume private per fansat e saj eshte aroma e saj e pare MEU- “e Imja”. Nje perzierje fine me bergamot pak te embla dhe me shije frutash, trendafili, vanilje te ngrohte dhe patchouli joshes – nje arome imponuese, e papermbajtshme me nota personale nga Cristina Ferreira

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “MEU Locion per Trupin”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 30125 Kategorite: , Tags: ,