MicroSILVER PLUS Krem Universal

32.99

Trajtim per trupin:

  • Me lekure te thate
  • Redukton kruajtjen**
  • Rrit lageshtine e lekures
  • Ectoina rrit shkallen e mbrojtjes te lekures
Sasia

Lekura eshte takimi i trupit me boten e jashtme: mbron organizmin nga thatesira dhe ndalon hyrjen e mikroorganizmave. Lekura e thate ben qe bakteret te hyjne lehte ne shtresen e saj.
Produktet e trajtimit Microsilver Plus reduktojne bakteret e teperta dhe i japin lekures hidratimin e duhur. ECTROIN ne kremin universal MICROSILVER PLUS forcon mbrojtjen e lekures.
Hidraton ne menyre intensive lekuren.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “MicroSILVER PLUS Krem Universal”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 25020 Kategorite: , Tag: