Summer Cruise Per Meshkuj

26.90

Per meshkuj:

Arome e fresket nga molla, arra dhe esenca te vaniljes dhe myshkut.

Sasia

Qielli blu qe shkelqen, oqean pafund, zhurma e dallgeve te detit dhe ju te shkujdesur… Ndjenja perfekte e pushimeve verore.

Shoqeruar me aromen: Summer Cruice- emocionuese, gjalleruese, plot adrenaline.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Summer Cruise Per Meshkuj”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 30061 Kategorite: ,