Xhel Aromatik per Dush

18.99

Kjo eshte nje histori personale, e cila frymezoi yllin e Hollywoodi-it te krijonte nje parfum ne shenje te dashurise per gruan e tij, Emma Heming-Willis. Per kete ai krijoi aromen Lovingly. Nje arome pasionante si nje deklarate e vecante dashurie. Me ndjesine e nje buqete me lule te bardha dhe me nje arome nga agrume te fresketa, te fal nje atmosfere plot sensualitet, hijeshi dhe vitalitet. Druri i sandalit dhe myshku japin nje arome te ngrohte, si te nje historie dashurie. Kjo eshte dashuri e vertete!

Xhel aromatik per Dush 200 ml

Sasia

Kjo eshte nje histori personale, e cila frymezoi yllin e Hollywoodi-it te krijonte nje parfum ne shenje te dashurise per gruan e tij, Emma Heming-Willis. Per kete ai krijoi aromen Lovingly. Nje arome pasionante si nje deklarate e vecante dashurie. Me ndjesine e nje buqete me lule te bardha dhe me nje arome nga agrume te fresketa, te fal nje atmosfere plot sensualitet, hijeshi dhe vitalitet. Druri i sandalit dhe myshku japin nje arome te ngrohte, si te nje historie dashurie. Kjo eshte dashuri e vertete!

Prezantuar nga: Emma Heming-Willis

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Xhel Aromatik per Dush”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 3632 Kategorite: , Tags: ,