Volume & Curl Mascara

12.90

Volume & Vurl Mascara

  • Ofron nje volum fantastik.
  • Gjalleron qerpiket dhe i ben ata me te dendur.
  • Permban perberesin aktiv Procapil.
  • Ushqen dhe forcon qerpiket.
  • Rekomandohet per sy te ndjeshem dhe per te gjithe ata qe perdorin lente.
Sasia

Volume & Curl Mascara

Gjatesi sensacionale, volum maksimal, ndarje perfekte? LR Colours – Furca e duhur per qerpike te parezistueshem.

E disponueshme ne 3 ngjyra

Absolute Black

Dark Brown

Night Blue

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Volume & Curl Mascara”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 10002-1 Kategorite: ,