Aloe Vera Koncentrat

15.99

Aloe Vera Koncentrat

Xhel Aloe Vera ne brendesi te gjethes ne formen e saj natyrale.

  • Hidratim maksimal dhe perqendrim i larte i Aloe Veres
  • I ofron lekures elasticitet dhe shkelqim

100 ml

Sasia

Aloe Vera Koncentrat

Xhel Aloe Vera ne brendesi te gjethes ne formen e saj natyrale.

  • Hidratim maksimal dhe perqendrim i larte i Aloe Veres
  • I ofron lekures elasticitet dhe shkelqim

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Koncentrat”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 20001 Kategorite: , , Tag: