Aloe Vera Krem-Xhel kunder diellit SPF 20

16.90

Aloe Vera Krem-Xhel kunder diellit SPF 20

Mbrojtje per lekuren e nxire nga dielli.

  • Efekt i lehte freskues, i cili qeteson lekuren.
  • Perhapet lehte dhe perthithet  shpejt nga lekura

 

Sasia

Krem Xhel LR Sun Care SPF 20

Efikasiteti i larte UVA/UVB me fuqine mbrojtese te Aloe Veres.

Per lekure qe eshte nxire.

Zbut lekuren duke i lene asaj nje ndjesi freskie.

Perhapet shume lehte dhe nuk le yndyre.

40% Aloe Vera.

Perhapni nje sasi te konsiderueshme te pakten 20 minuta

perpara se te ekspozoheni ne diell.

100 ml

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Krem-Xhel kunder diellit SPF 20”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 23012 Kategorite: , , ,