Aloe Vera Thermo Lotion

15.99

Aloe Vera Locion Ngrohes

Locion trajtues ngrohes i bute. Trajton lekuren nepermjet vajrave natyrale.

  • Vajra nga Eukalipti dhe Wintergreen.
  • Me veprim ngrohes.
  • Vajrat nga kokrrat e kajsise, jojoba, vaj ulliri dhe vaj Susami, trajtojne lekuren duke e bere ate te bute si mendafshi.

100ml

Sasia

Aloe Vera Locion Ngrohes

Locion trajtues ngrohes i bute. Trajton lekuren nepermjet vajrave natyrale.

  • Vajra nga Eukalipti dhe Wintergreen.
  • Me veprim ngrohes.
  • Vajrat nga kokrrat e kajsise, jojoba, vaj ulliri dhe vaj Susami, trajtojne lekuren duke e bere ate te bute si mendafshi.

100ml

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Aloe Vera Thermo Lotion”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.