Ulje!  
 

Guido Maria Kretschmer Set

71.99

Si nje stilist i modes nderkombetare Guido Maria Kretschmer ka krijuar per vite mode si per meshkuj dhe femra. Moda eshte mjaft e afert me njerezit qe e ndjekin ate. Po nje look perfshin nje arome qe nxjerr ne pah personalitetin. Dhe cfare mund te jete me e natyrshme se krijimi i nje koleksioni te vecante aromash per meshkuj dhe femra? Njesoj si ne koleksionet e tij te modes gjendet shume “Guido” ne te dyja parfumet: elegance plot stil, vemendje ndaj detajeve dhe nje fryme vecorie nderkombetare. Aroma per femra, nje kompozim unik. Joshja bashkon me elegance pa kufi – nga notat kryesore ne ato baze. Nje buqete arome me mandarine, trendafil dhe vanilje e cila i jep parfumit nota joshese dhe te ngrohta.

Pastro

Si nje stilist i modes nderkombetare Guido Maria Kretschmer ka krijuar per vite mode si per meshkuj dhe femra. Moda eshte mjaft e afert me njerezit qe e ndjekin ate. Po nje look perfshin nje arome qe nxjerr ne pah personalitetin. Dhe cfare mund te jete me e natyrshme se krijimi i nje koleksioni te vecante aromash per meshkuj dhe femra? Njesoj si ne koleksionet e tij te modes gjendet shume “Guido” ne te dyja parfumet: elegance plot stil, vemendje ndaj detajeve dhe nje fryme vecorie nderkombetare. Aroma per femra, nje kompozim unik. Joshja bashkon me elegance pa kufi – nga notat kryesore ne ato baze. Nje buqete arome me mandarine, trendafil dhe vanilje e cila i jep parfumit nota joshese dhe te ngrohta.

per

Femra, Femra dhe Meshkuj

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Guido Maria Kretschmer Set”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: N/A Kategorite: , , Tag: