Bruce Willis Parfume

37.99

Nje frymemarrje e pavdekshme

Smart Guys live forever
Ashtu sic eshte Bruce Willis, i sinqerte, burreror dhe unik. Aroma e heronjve te aksionit. Druri i fuqishem i sandalit dhe piperi aromatik takohen me vetiverin e shendetshem, duke u miksuar me grapefruit-in gjallerues. Parfumi i pare i Bruce Willis. Tashme nje legjende!

Arome 50 ml

Sasia

Nje frymemarrje e pavdekshme

Smart Guys live forever
Ashtu sic eshte Bruce Willis, i sinqerte, burreror dhe unik. Aroma e heronjve te aksionit. Druri i fuqishem i sandalit dhe piperi aromatik takohen me vetiverin e shendetshem, duke u miksuar me grapefruit-in gjallerues. Parfumi i pare i Bruce Willis. Tashme nje legjende!

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Bruce Willis Parfume”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 3505 Kategorite: , Tag: