Ulje!  
 

Affair Luxe Set 1

40.98 38.99

Per Meshkuj: maskilitet ekspresiv- nje kompozim energjik i mentes, livandos, qelibarit dhe fasules Tonka.

  1. Arome per Meshkuj -50ml
  2. Shampo per Floket dhe Trupin -200ml
Sasia

Per Meshkuj: maskilitet ekspresiv- nje kompozim energjik i mentes, livandos, qelibarit dhe fasules Tonka.

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Affair Luxe Set 1”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.