Activating Serum per Qerpike

37.99

  • Serum per qerpike, me efekt kompleks per stimulimin e rritjes se qerpikeve
  • Zgjat dhe rrit dendesine e qerpikeve, e provuar
  • Qerpike deri ne 35% me te gjate ne vetem pas 6 javesh
  • Redukton renien e qerpikeve dhe rrit maksimalisht dendesine e tyre.

5.5 ml

Sasia

Qerpike befasues per nje shikim invesiv

Multivusion, Fantastic, LashActivator, LashBooster

E testuar nga dermatest

Gjatesia maksimale e qerpikeve e matur pas 6 javesh: deri ne 35% qerpike me te gjate.
Studim shkencor i kryer nga instituti i mirenjohur Dermatest GmbH. Rezultati: Prill 2014. Pjesemarres: 20 femra. Perdorimi: aplikim i serumit dy  here ne dite ne pjesen e siperme te qepalles se syve. Periudha e aplikimit: 12 jave (Rezultat i menjehershem pas 6 javesh).

Vleresimet

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari ta vleresosh “Activating Serum per Qerpike”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SKU: 11127 Kategorite: , Tag: